Praneškite apie mus:HTML žymės

HTML žymės

Čia yra visos HTML 4.0 kalbos žymės. Paspauskite ant pasirinktos ir būsite perkelti į išsamesnį straipsnį.
0

Kaip ir kiekvienoje kalboje, HTML'e komentarai yra. Jie naudojami tada, kai norime parašyti kodo paaiškinimą, ar tiesiog paslėpti dalį kodo.

Komentarai
0

DOCTYPE - nurodo dokumento tipą, jis turi būti pats pirmas dalykas dokumente, net prieš html žymę. Dokumento tipo aprašas (DOCTYPE) nėra html žymė, tai yra instrukcijos naršyklei, su informacija apie tai, kokią html versiją naudojate kurdami šį dokumentą. Internete dažnai dokumento aprašymas yra trumpinamas į tris raides: DTD (Document Type Definition). Yra labai svarbu pasirinkti tinkamą DTD, nes kitu atveju naršyklė puslapį atvaizduos su klaidomis.

DOCTYPE
0

HTML naudoja žymę <a>, kad apibrėžtų nuorodą. Ši žymė turi būtiną atributą href, kuris nurodo, kur ta nuoroda nuves.

HTML žymė - a
0

abbr žymė yra naudojama, kai norime paaiškinti sutrumpinimą, nenaudojant puslapio vietos.

HTML žymė - abbr
0

acronym žymė nurodo akronimą. Akronimai yra žodžių sutrumpinimai, pavyzdžiui HTML - Hyper Text Markup Language, ES - Europos Sąjunga.

HTML žymė - acronym
0

address žymė nurodo dokumento autoriaus ar savininko kontaktinę informaciją.

HTML žymė - address
0

applet žymė yra nebevartotina, naudokite geriau <object>. Ji nurodo įterpti į dokumentą papildomą programą, pavyzdžiui flash ar java objektą.

HTML žymė - applet
0

<tt>, <i>, <b>, <big> ir <small> žymės yra skirtos teksto efektams gauti. Jos nėra draudžiamos, tačiau su CSS kalbos taisyklėmis išgausite daug geresnius efektus.

HTML žymės - tt, i, b, big, small
Puslapis 1 iš 13